Portfolio

Pozycjonowanie jest jedną z najtańszych form reklamy w internecie, stosunkowo niewielkim kosztem Twoja strona może znaleźć się na najwyższych pozycjach wyszukiwarki Google, dzięki czemu będzie ona bardziej widoczna w internecie i Twoi potencjalni klienci bez problemu Cię odnajdą i będą mieli okazję zapoznać się z Twoją ofertą.

Stosujemy tylko bezpieczne metody pozycjonowania, nasze działania są zgodne z wytycznymi Google. W trakcie naszej współpracy będziesz otrzymywał comiesięczny raport z wynikami naszej pracy.

Co zyskasz pozycjonując się z nami:

  • zwiększy się Twoja widoczność w internecie,

  • Twoi potencjalni klienci będą mogli Cie szybciej odszukać i zapoznać się z Twoją ofertą, co prowadzi do wzrostu zysków Twojej firmy,

  • możesz zyskać prestiż pozostawiając konkurencję daleko w tyle.

 Nasza firma proponuje Ci komfort i bezpieczeństwo współpracy, a więc skontaktuj się z nami i oddaj się w ręce profesjonalistów.

 

Linki sponsorowane:

Kampania Ad Words jest doskonałym uzupełnieniem pozycjonowania naturalnego. Możesz zapewnić widoczność swojej witrynie zarówno w wynikach naturalnych jak i w linkach sponsorowanych, co z pewnością zwiększy Twoją szansę na pozyskanie większej liczby klientów.

Nasi specjaliści zapewnią Ci stałą kontrolę i optymalizację reklamy, dopilnują aby tekst reklamy był zachęcający dla potencjalnego klienta i wywołał pożądaną reakcję.

Wielkim plusem tej formy reklamy jest to, że reklamy są widoczne jeszcze tego samego dnia.

Marketing szeptany:

Jest to forma reklamy mająca na celu budowanie świadomości marki Twojej firmy. Według badań przeprowadzonych wśród konsumentów około 74% z nich zanim zdecyduje się na jakąś usługę bądź produkt najpierw sprawdza opinie na różnego rodzaju forach, jeżeli znajdzie tam pozytywne opinie o Twojej firmie, spowoduje to jego zainteresowanie i będzie bardziej skłonny skorzystać z Twojej oferty – co spowoduje wzrost twojej sprzedaży. Zadaniem naszych specjalistów jest wywołać pozytywną aurę wokół Twojej firmy, zwiększyć zainteresowanie produktem/usługą oraz przyciągnąć jak największą liczbę potencjalnych klientów.